Opinie

Zapraszamy do zapoznania się z wybranymi opiniami naszych klientów. Każdy projekt dla nas to nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i zobowiązanie do spełnienia oczekiwań. Staramy się, aby każda realizacja była synonimem doskonałości i pełnej satysfakcji. Te opinie to tylko fragment naszych wspólnych sukcesów. Naszym największym celem jest osiągnięcie pozytywnego rezonansu w każdym detalu – co sprawia, że zaufało nam już wielu zadowolonych klientów.

Kormoran Projekty to firma, która może służyć za przykład w branży projektowania i aranżacji wnętrz. Ich profesjonalizm w obsłudze klienta jest bez zarzutu, zawsze reagują z uprzejmością i kompetencją na potrzeby klientów, budując trwałe relacje oparte na zaufaniu. Co więcej, ich prace są znane z doskonałej jakości wykonania – starannie przemyślane, estetyczne i funkcjonalne. Terminowość jest kolejnym atutem firmy, zawsze dotrzymują swoich obietnic, co eliminuje stres związany z opóźnieniami.

Monika Białowąs
Zofka Hand Made

Zobacz projekt

Super nowoczesne, profesjonalne podejście do klienta. Łatwo i przyjemnie od początku do końca realizacji projektu. Polecam i na pewno skorzystam ponownie. Raz Kormoran, już zawsze Kormoran! 😁

Sandra Mazurkiewicz

Terminowe zakończenie zamówienia. Jakość na najwyższym poziomie i profesjonalna obsługa.

Marek Stochel

Polecam. Pełen profesjonalizm, pan Krzysztof był bardzo pomocny i chętnie doradzał w wielu kwestiach związanych z projektem. Efekt finalny jest fantastyczny.

Margaret Tailor

Profesjonalna i miła obsługa. Jakość na najwyższym poziomie. Unikalne rozwiązania oraz kreatywne podejście. Mam świetnie zaprojektowaną i wymarzoną kuchnię. Jak najbardziej polecam! Dobra kawa 🙂

Beata Jaworska